6 odpowiedzi na “”

 1. Marcin G. pisze:

  Konkretna, użyteczna wiedza wraz z najciekawszymi przykładami.

 2. Jaro pisze:

  Bardzo profesjonalne kursy z Linuxa. Prowadzący poszczególne zagadnienia z systemu obdarzeni są wysokimi kompetencjami. Zajęcia prowadzone w sposób przejrzysty. Najpierw teoretyczne wprowadzenie potem praktyczne działania na platformie linuxa. Jest to doskonały sposób na wykorzystanie całej wiedzy nabytej podczas ćwiczeń do zadań, które na co dzień spotykamy w pracy. Szkolenia można dobrać adekwatnie do potrzeb. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam z czystym sumieniem:)

 3. Wiola pisze:

  Kurs z linuksa oprócz nauczenia się czegoś nowego pozwala też odświeżyć wiedzę w sposób szczegółowy. Z kilku tematów moja wiedza była podstawowa, moja nauka polegała na tym, że dowiedziałam się w większości w pracy lub z Internetu. Kurs umożliwił to , iż to co już się nauczyłam stało się o wiele jaśniejsze i zrozumiałe. Osoby prowadzące zawsze potrafiły wytłumaczyć coś dodatkowo lub w inny sposób z tematów sprawiających trudności. Polecam dla osób znających przynajmniej podstawy oraz dla tych które potrzebują dopełnić wiedzę.

 4. shubar pisze:

  Rzetelny i profesjonalny kurs proawdzony przez trenerów doskonale znających tematykę – zarówno ze strony toretycznej jak i praktycznych zastosowań.

 5. Krzysztof pisze:

  Szkolenia z Lunuxa, dzięki temu, że udało się je przeprowadzić w siedziby firmy, były prowadzone bardzo sprawie w małej grupie. Prowadzący zajęcia są bardzo kompetentni, oraz przeprowadzają zajęcia w przyswajalny sposób. Mimo, że szkolenia są z tematów bardzo technicznych, nie są one męczące dla uczestników.
  Dodatkowo atmosfera szkoleń je bardzo przyjazna dzięki czemu wszyscy chętnie uczęszczają.

 6. polkam pisze:

  Brałem udział w szkoleniu z wybranych modułów z Linuxa.
  Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Prowadzący posiadają ogromną wiedzę z przedstawianych przez nich materiałów i świetnie potrafią ją przekazać osobom, które nie mają dużego doświadczenia w systemie linux. Polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym systemem linux niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia z tym systemem.

Dodaj komentarz